Kaczy Dół w Parlamencie Europejskim

Redaktor naczelny „Newsweeka” Tomas Lis skomentował zachowanie europosłów PiS w czasie debaty w Parlamencie Europejskim na temat praworządności-jej łamania w Polsce przez obecnie rządzących.

– Pani Szydło obraża politycznego oponenta, pan Jaki wszystkich Polaków. PiS wyeksportował swój mental i swoje maniery. Wyeksportowaliśmy w wyborach europejskich całkiem sporo obciachu. Niech Europa przekona się na własne oczy i uszy, kto tu rządzi i z kim mamy do czynienia – wypowiada się Tomasz Lis.

– Eurodeputowani z wielu krajów, oglądając wczorajsze popisy ludzi z PiS myśleli może nie o Polexicie, ale o tym, kto i dlaczego w ogóle te straszne dziwadła do Europy wpuścił. W sejmie Beata Szydło krzyczała- „Europo, , powstań z kolan”. Wczoraj europosłowie z różnych krajów zobaczyli jak to mogłoby wyglądać w praktyce. Znając Eurooę mam niejskie wątpliwości czy program „obora plus” zyska w niej wielką popularność – komentuje dziennikarz.

Marcin Kierwiński (poseł): To, co zaprezentowali europosłowie PiS w Parlamencie Europejskim w trakcie debaty nad praworządnością w Polsce, można skomentować tylko tak: Polexit„.

Dominika Wielowieyska („Gazeta Wyborcza”): Padło w Parlamencie Europejskim pytanie, jak to jest, że polski wymiar sprawiedliwości ma być oczyszczony ze złogów komunizmu, a jednocześnie awansuje się prokuratora stanu wojennego. Europosłowie PiS nie odpowiedzieli”.

Krzysztof Luft (były rzecznik rządu RP): Dawno nikt tak nie skompromitował Polski, jak europosłowie PiS w trakcie debaty. Europa przecierała oczy ze zdziwienia słuchając tych zakłamanych, bezczelnych i prymitywnych tyrad naszych tuzów; Beaty Szydło, Patryka Jakiego, Beaty Kempy itd.”.

Zbigniew Hołdys (muzyk): W gmachu każdego parlamentu, w którym zasiadają Polacy, powinna być kaplica, a tuż obok niej obora, jako miejsce medytacji dla ludzi PiS przed wystąpieniami publicznymi”.

Więcej o rezolucji PE >>>

Kmicic z chesterfieldem

Przyzwyczailiśmy się, że Polska przez PiS jest ośmieszana, nasz kraj na zewnątrz jest postrzegany, jako republika bananowa z groteskową demokracją.

Przyzwyczailiśmy się. Godzimy na ośmieszenie, gdyż w innych wypadku protestami wymusilibyśmy odsunięcia od koryta ferajny Kaczyńskiego, której jedynym celem jest czerpać profity nie posiadając niemal żadnych umiejętności rządzenia.

PiS uruchomił dla siebie program Koryto+.

Komisja Europejska chce wstrzymania przez Trybunał Sprawiedliwości UE działania sądowniczej ustawy kagańcowej, która de facto jest wyjściem z Unii Europejskiej (Polexit).

W Parlamencie Europejskim odbyła się debata nad nierządem pisowskim. Europosłowie PiS zaprezentowali się groteskowo, skandalicznie, znowu ośmieszyli nas.

Prym wiodła Beata Szydło, pani od sukcesu 1:27.

To co pisowska propaganda wyprawia ostatnio przekracza wszelkie granice przyzwoitości i zdrowego rozsądku, chociaż zasadniczo nie jest to nic zaskakującego. Nagonka na prof. Grodzkiego trwa, uruchomione zostały pisowskie media. Z całą odpowiedzialnością jako jeden z organizatorów oporu w stanie wojennym stwierdzam, że poziom, kultura, prawdomówność mediów stanu wojennego w…

View original post 353 słowa więcej

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s